Studniówka 2020 Powiatowy Zespół Szkół w Kłaninie

Przemówienie Maturzystów: “Jest nam niezmiernie miło w imieniu dwóch klas powitać Was w piękny wieczór na naszym Balu Studniówkowym. Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nam, że już wkrótce przekroczymy symboliczny próg dojrzałości. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkolnych murów. Szybko minęły wspólne trzy i cztery lata szkoły. Za sto dni przystąpimy do pierwszego i jakże ważnego w naszym życiu egzaminu, zwanego egzaminem dojrzałości.
Przed nami Matura! Już dziś jednak nadeszła ta magiczna chwila, moment w życiu każdego z nas, w którym przepraszamy za nasze przewinienia i dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Razem przeżyliśmy tak wiele! Studniówka to taki wieczór, który skłania do chwili refleksji i każe rozejrzeć się wokół i zapytać, dzięki komu tu jesteśmy? To właśnie teraz pragniemy na Wasze ręce – Szanowna Dyrekcjo, Kochani Nauczyciele – złożyć słowa gorących podziękowań za wszystko! Za ciepły uśmiech – tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście. To dzięki Wam poznawaliśmy tajemnice, zmienialiśmy swe poglądy i zapatrywania na otaczający świat! Pragniemy złożyć ukłon w stronę naszych wychowawców: Pana Andrzeja Śliwińskiego i Pani Ewy Koss-Wrosz, którzy nigdy nie tracili sił, by przemawiać nam do rozsądku, który w młodzieńczym życiu gdzieś ginie. Przyznajemy – byliśmy jednością niesforną, dlatego tak mocno chcemy przeprosić za popełnione błędy i podziękować za wyrozumiałość! Serdecznie dziękujemy wszystkim, wszystkim bez wyjątku pracownikom szkoły! Niech ta Studniówka dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń! Życzymy miłej zabawy!
Dziękujemy i o zabranie głosu prosimy teraz Szanowną Panią Dyrektor Aldonę Czerwińską.”

A ja ze swej strony pragnę dodać, że życzenia Maturzystom PZS w Kłaninie złożyli też listownie Panowie Starostowie Puccy, a załącznikiem do życzeń był wspaniały tort! Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę na studniówce i życzę powodzenia na egzaminach i nie tylko!!! Aldona Czerwińska