• +48 58 673 87 83
  • sekretariat@pzsklanino.edu.pl
  • ul. Szkolna 4, 84-107 Kłanino
Aktualności
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Pucku

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Pucku

Uczennice klasy IV technikum: Rozalia Trotzka, Adrianna Milewczyk, Ania Paszka i Angelika Skrzypkowska reprezentowały naszą szkołę na organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Pucku „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”. Na tej imprezie obecnych było wiele ważnych osobistości  i uczniowie klas VIII  Szkoły Podstawowej w Pucku. Mieliśmy możliwość pochwalić się dorobkiem naszej szkoły w rozliczne projekty UE, przede wszystkim stażami zagranicznymi, które  nasza szkoła realizuje od 2002r.oraz kursami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe uczniów: carving, barista itd. Stoiska nasze budziły żywe zainteresowanie, które było podsycane ciekawymi informacjami  o własnych doświadczeniach ze staży i kursów naszych uczennic. Obiecaliśmy uczniom podstawówki, że więcej o szkole w KŁANINIE dowiedzą się podczas Dnia Otwartego w naszej szkole i podczas wizyt naszych uczniów i nauczycieli w ich szkole.