• +48 58 673 87 83
  • sekretariat@pzsklanino.edu.pl
  • ul. Szkolna 4, 84-107 Kłanino

Kadra zarządzająca

Agata Baran
wicedyrektor
agata.baran@pzsklanino.edu.pl
Rafał Wochna
dyrektor
rafal.wochna@pzsklanino.edu.pl
Tatiana Lewandowska - Miłosz
kierownik szkolenia praktycznego
tatiana.lewandowska-milosz@pzsklanino.edu.pl

Nauczyciele

Agata Baran
nauczyciel matematyki
agata.baran@pzsklanino.edu.pl
Lucyna Kramp
nauczyciel matematyki
lucyna.kramp@pzsklanino.edu.pl
Ewa Koss-Wrosz
nauczyciel matematyki
ewa.koss-wrosz@pzsklanino.edu.pl
Monika Selonke
nauczyciel matematyki
monika.selonke@pzsklanino.edu.pl
Norbert Budzisz
nauczyciel matematyki
norbert.budzisz@pzsklanino.edu.pl
Tomasz Berent
nauczyciel przedmiotów zawodowych
tomasz.berent@pzsklanino.edu.pl
Ryszard Dubiela
nauczyciel przedmiotów zawodowych
ryszard.dubiela@pzsklanino.edu.pl
Maciej Glosa
nauczyciel przedmiotów zawodowych
maciej.glosa@pzsklanino.edu.pl
Bogusław Krajewski
nauczyciel przedmiotów zawodowych
bogusław.krajewski@pzsklanino.edu.pl
Robert Laskowski
nauczyciel przedmiotów zawodowych
robert.laskowski@pzsklanino.edu.pl
Krzysztof Witt
nauczyciel przedmiotów zawodowych
krzysztof.witt@pzsklanino.edu.pl
Hanna Zantowicz
nauczyciel języka polskiego
hanna.zantowicz@pzsklanino.edu.pl
Małgorzata Groen
nauczyciel języka polskiego
małgorzata.groen@pzsklanino.edu.pl
Aneta Szafran
nauczyciel języka niemieckiego
aneta.szafran@pzsklanino.edu.pl
Dariusz Laddach
nauczyciel języka kaszubskiego
dariusz.laddach@pzsklanino.edu.pl
Justyna Duda
nauczyciel języka angielskiego
justyna.duda@pzsklanino.edu.pl
Anna Dziechciowska - Kolek
nauczyciel języka angielskiego
anna.dziechciowska-kolek@pzsklanino.edu.pl
Aneta Labudda - Rudnik
nauczyciel języka angielskiego
aneta.labudda-rudnik@pzsklanino.edu.pl
Ewelina Pilc - Bojke
nauczyciel języka angielskiego
ewelina.pilc-bojke@pzsklanino.edu.pl
Paulina Gosz
nauczyciel przedmiotów zawodowych
paulina.gosz@pzsklanino.edu.pl
Joanna Liss
nauczyciel przedmiotów zawodowych
joanna.liss@pzsklanino.edu.pl
Barbara Sanecka
nauczyciel przedmiotów zawodowych
barbara.sanecka@pzsklanino.edu.pl
Anna Springman
nauczyciel przedmiotów zawodowych
anna.springman@pzsklanino.edu.pl
Ewa Szymańska
nauczyciel przedmiotów zawodowych
ewa.szymańska@pzsklanino.edu.pl
Artur Szymański
nauczyciel przedmiotów zawodowych
artur.szymanski@pzsklanino.edu.pl
Adam Centkowski
nauczyciel wychowania fizycznego
adam.centkowski@pzsklanino.edu.pl
Joanna Czaja
nauczyciel wychowania fizycznego
joanna.czaja@pzsklanino.edu.pl
Wiesław Oberzig
nauczyciel wychowania fizycznego
wieslaw.oberzig@pzsklanino.edu.pl
Aneta Kryczka
nauczyciel informatyki
aneta.kryczka@pzsklanino.edu.pl
Dariusz Thiel
nauczyciel informatyki
dariusz.thiel@pzsklanino.edu.pl
Rafał Wochna
nauczyciel informatyki
rafal.wochna@pzsklanino.edu.pl
Agnieszka Rambiert
nauczyciel historii
agnieszka.rambiert@pzsklanino.edu.pl
Iwona Witza
nauczyciel geografii
iwona.witza@pzsklanino.edu.pl
Anna Pellowska
nauczyciel chemii, fizyki
anna.pellowska@pzsklanino.edu.pl
Tatiana Lewandowska - Miłosz
nauczyciel biologii
tatiana.lewandowska-milosz@pzsklanino.edu.pl
Zenon Bradtke
nauczyciel religii
zenon.bradtke@pzsklanino.edu.pl
Małgorzata Hewelt
nauczyciel plastyki
malgorzata.hewelt@pzsklanino.edu.pl
Andrzej Śliwinski
nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
andrzej.sliwinski@pzsklanino.edu.pl
Ewa Wszałek
pedagog szkolny
ewa.wszalek@pzsklanino.edu.pl
Agnieszka Grabińska
psycholog szkolny
agnieszka.grabinska@pzsklanino.edu.pl
Marta Adrian
bibliotekarz
marta.adrian@pzsklanino.edu.pl
Maria Sztukowska
bibliotekarz
maria.sztukowska@pzsklanino.edu.pl

Accessibility Toolbar