• +48 58 673 87 83
  • sekretariat@pzsklanino.edu.pl
  • ul. Szkolna 4, 84-107 Kłanino

PZS Kłanino – dobre wiadomości na trudne czasy!

Ostatnie dni pokazały, jak wiele dobrego spotkało naszą szkolną społeczność! W czasach, gdy przyszło nam się mierzyć z trudnym wyzwaniem, jakim jest zdalne nauczanie, pierwszą potrzebą stały się komputery. I tu z inicjatywą wyszła Pani Aneta Labuda – Rudnik – nauczycielka języka angielskiego w PZS w Kłaninie, dzięki której firma DELKOM 2000 Sp. z o.o. | z Wejherowa we współpracy z Lenovo Technology B.V.  oddział w Polsce, dzięki wielkiemu  zaangażowaniu jednego z jej szefów – Pana Wojciecha Kędziory – przekazała naszej szkole darowiznę w postaci 5 nowych, bardzo dobrych laptopów, przeznaczonych na potrzeby uczniów.

Sami Nauczyciele PZS w Kłaninie też pokazali wielkie serca i ufundowali dodatkowy laptop dla jednego z uczniów! Jednocześnie Prezes Stoczni Remontowa Holding z Gdańska – Pan Piotr Soyka przekazał znaczną kwotę na rzecz pomocy uczniom naszej szkoły, którzy niedawno stracili dom w pożarze. Tak poważne wsparcie to dla nas wszystkich miłe zaskoczenie, ale też powód do satysfakcji! Uczniowie BS I stopnia w ubiegłym roku mieli możliwość uczestniczenia na Politechnice Gdańskiej w wykładzie Pana Piotra Soyki na temat, jak odnieść sukces w biznesie? Mówił między innymi o tym, że ważni są ludzie. Teraz te słowa znalazły potwierdzenie…

W dniu 1 czerwca br. Zarząd Powiatu Puckiego przekazał na rzecz Uczniów i Nauczycieli PZS w Kłaninie 8 laptopów, pozyskanych w ramach programu: „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”, które znajdą jak najlepsze zastosowanie i unowocześnią nasze wyposażenie.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc – składamy z serca płynące podziękowania!

Dzięki temu mamy poczucie prawdziwej wspólnoty, a to jest źródłem siły i pozwala wierzyć w jutro…

Aldona Czerwińska – dyrektor PZS w Kłaninie