• +48 58 673 87 83
  • sekretariat@pzsklanino.edu.pl
  • ul. Szkolna 4, 84-107 Kłanino
Aktualności
II Edukacyjne Targi Kariery Edu Off Shore Wind i wizyta w Muzeum II Wojny Światowej

II Edukacyjne Targi Kariery Edu Off Shore Wind i wizyta w Muzeum II Wojny Światowej

W naszej szkole w dalszy ciągu jest realizowany projekt edukacyjny „ Szkoły z wiatrem”, w ramach którego uczniowie naszej szkoły w dniu 5 marca uczestniczyli w II Edukacyjnych Targach Kariery EDU OFFSHORE WIND, które odbyły się w hali AMBER EXPO w Gdańsku. Targi edukacyjne są odpowiedzią na duże zainteresowanie branżą morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. Targi to  miejsce, które pozwala na bezpośredni kontakt i rozmowy z przyszłymi pracownikami i pracodawcami sektora offshore i nie tylko. Po targach udaliśmy się do Muzeum II Wojny Światowej, gdzie mieliśmy możliwość poszerzyć wiedzę historyczną o największym konflikcie w dziejach ludzkości.