Staże zawodowe uczniów z PZS w Kłaninie

W ramach projektu „Podniesienie zdolności przyszłego zatrudnienia uczennic i uczniów ZSP Kłanino i PCKZiU w Pucku kształcących się w branżach kluczowych dla Powiatu Puckiego”, wszyscy  uczniowie kształcący się w PZS w Kłaninie w  zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz, piekarz i cukiernik od roku 2017 odbywają płatne staże u pracodawców. Staże u pracodawców rozwijają umiejętności i kompetencje uczniów oraz są udokumentowaną formą zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, co podnosi wartość uczniów jako przyszłych pracowników na rynku pracy. Dziękujemy naszym lokalnym  pracodawcom za wspólną organizację tych staży: OW Zew Morza w Jastrzębiej Górze, Hotel Mistral w Gniewinie, Zamek w Krokowej, Pałac w Kłaninie, Willa Krokowa, Zajazd – Restauracja Avena w Goszczynie, Hotel River Style i Restauracja „ Rzeka Smaków” w Redzie, Gwiazda Morza we Władysławowie, Piekarnia – Cukiernia KONKOL, Karczma u Pysia w Wierzchucinie, GS Piekarnia w Minkowicach, Dom Zdrojowy w Jastarni.